Koszulki, plakietki, folia, gifty

Nazwa „Mr potato” tak naprawdę powstała przypadkiem podczas grania w grę komputerową. Ta podstrona jest w całości dedykowana  nastolatkom, produktom związanym z grami komputerowymi i ziemniakami. Niektóre z produktów to np. plakietki, koszulki, a także folie do nalepiania. Ale na tym się nie kończy, bowiem każdy nowy pomysł który zostanie uznany za odpowiedni będzie wprowadzony na stronę i dostępny dla zainteresowanych. Jak już pewnie zauważyliście dominuje tu kolor zielony – jest to spowodowane po uwielbieniem tego koloru przez twórcę podstrony.

Technologia

Produkty z określeniem Mr potato  są tworzone przez wiele urządzeń, takich jak:

– ploter

– laser

– prasa termotransferowa 

– i kilka innych

Mr potato Koszulki, plakietki, folia, gifty

Budowa Sklepu Internetowego

W związku z aktualnym trendem związanym z przenoszeniem działalności sklepów z lokalizacji stacjonarnych do przestrzeni wirtualnej brakującym i niezbędnym elementem naszej nowej strony stał się Sklep Internetowy. Miło nam poinformować, że Sklep Internetowy zostanie wkrótce zaimplementowany jako integralna część naszej Strony Internetowej.

Ze względu na specyficzny charakter naszego biznesu i produkcji dedykowanej dla klienta końcowego zakres jak i ilość produktów i usług dostępnych w sklepie będzie rozszerzana w oparciu o bieżącą produkcję jak i nowe wytworzone elementy i usługi. Proszę wiec uzbroić się w cierpliwość, jeżeli chodzi o dostępne produkty i usługi w sklepie, jak również pragnę poinformować, że w każdym wypadku jesteśmy w stanie wytworzyć dowolny indywidualny produkt czy usługę o oparciu zakres naszej działalności.

Zespół Zienkiewicz.pl oraz mgr. Inż. Marek Zienkiewicz [właściciel], a także twórca tej podstrony Oskar Zienkiewicz [Mr potato]

Linki

 Tutaj został dodany link do mojego kanału na YoutubeJuż wkrótce!!!            –  https://www.youtube.com/channel/UCa06It-MbnLFd2-XBBEEt0Q?view_as=subscriber

Dodatkowe informacje

Zamówienia i potwierdzenia z kategorii Mr potato proszę wysyłać pod e-mail: Mr_potato@zienkiewicz.pl

Close Menu
×

Koszyk