Tekstylia

Koszulki, nadruk na koszulkach, bluzy, czapki.

Tekstylia

Koszulki, bluzy, czapki, upominki

Nasza firma oferuje tekstylia jako elementy odzieżowe lub upominki, których wzornictwo jak i elementy zdobnictwa lub oznakowania dopasowane są do potrzeb klienta. W trakcie omawiania specyfikacji realizacji oferujemy przegląd naszej bazy dostępnych wzorów i czcionek. Sugestie klienta, tak samo jak bazowy wzorzec klienta, który należy poddać modyfikacjom – są to mile widziane elementy dyskusji prowadzące do konsensusu w przygotowaniu oferty. Oferujemy tekstylia własne, jak również proponujemy oznaczanie elementów dostarczonych przez klienta.

Technologia Produkcji

  • Termotransfer folii Flox/Flex
  • Termotransfer sublimacyjny
  • Sitodruk
  • Oznakowanie laserem

Rodzaje Tekstyliów

  • Koszulki
  • Ubrania
  • Ubrania robocze

Budowa sklepu internetowego

W związku z aktualnym trendem związanym z przenoszeniem działalności sklepów z lokalizacji stacjonarnych do przestrzeni wirtualnej brakującym i niezbędnym elementem naszej nowej strony stał się Sklep Internetowy. Miło nam poinformować, że Sklep Internetowy zostanie wkrótce zaimplementowany jako integralna część naszej Strony Internetowej.

Ze względu na specyficzny charakter naszego biznesu i produkcji dedykowanej dla klienta końcowego zakres jak i ilość produktów i usług dostępnych w sklepie będzie rozszerzana w oparciu o bieżącą produkcję jak i nowe wytworzone elementy i usługi. Proszę wiec uzbroić się w cierpliwość, jeżeli chodzi o dostępne produkty i usługi w sklepie, jak również pragnę poinformować, że w każdym wypadku jesteśmy w stanie wytworzyć dowolny indywidualny produkt czy usługę o oparciu zakres naszej działalności.

Zespół Zienkiewicz.pl oraz mgr. Inż. Marek Zienkiewicz [właściciel]W

Nowe możliwości

Jak wiemy, każdy klient, każde zlecenie i każde zapytanie wnosi do naszej fimy coś nowego, a z tego rodzą nowe kerunki rozwoju. 

Zakup Lasera światłowodowego poszerzył nasze możliwości znakowania laserem o elementy metalowe chromowane plastikowe, jak również inne, gdzie laser CO2 nie był w stanie prawidłowo oznakować elementów bez dodatkowych działań wspomagających.

Decyzja o zakupie nie byłaby możliwa bez bezpośredniego zapytania kontrahenta jak również dostarczenie przez niego próbek do znakowania. Klient nasz Pan, ale Klient z dusza to wtedy dla nas oprócz walorów biznesowych -> czysta przyjemność współpracy.

Close Menu
×

Koszyk