Aktualności

Aktualności i nowości w Firmie, informacje, wiedza.

Aktualności i nowości w Firmie

Aktualne informacje i nowości w firmie

Szanowni Państwo,

w związku z podjęta decyzją o dokonaniu szeregu inwestycji w maszyny i urządzenia poszerzające zakres naszej działalności, jak również rozpoczęciu kampanii pozyskiwania nowych kontrahentów i klientów, nasza Firma zaangażowana jest w szereg działań reorganizacyjnych poczynając od negocjowania przez właściciela i naszych prawników nowych umów, poszerzania kontaktów biznesowych, wykonywania próbek testowych
niezbędnych w procedowaniu kalkulacji kosztów i podejmowaniu przez naszych klientów decyzji o podjęciu współpracy z naszą Firmą.

W wyniku podjęcia wyżej wymienionych działań jest nam niezmiernie miło poinformować, że realizowany aktualnie proces tworzenia nowej strony internetowej dobiega powoli do końca i widoczne błędy jak i niedociągnięcia zostaną w trackie przeglądu kolejnych aktualizacji sukcesywnie zweryfikowanie i poprawione.

Serdecznie pozdrawiamy ->  zespół Zienkiewicz.pl oraz mgr. Inż. Marek Zienkiewicz [właściciel]

Budowa sklepu internetowego

W związku z aktualnym trendem związanym z przenoszeniem działalności sklepów z lokalizacji stacjonarnych do przestrzeni wirtualnej brakującym i niezbędnym elementem naszej nowej strony stał się Sklep Internetowy. Miło nam poinformować, że Sklep Internetowy zostanie wkrótce zaimplementowany jako integralna część naszej Strony Internetowej.

Ze względu na specyficzny charakter naszego biznesu i produkcji dedykowanej dla klienta końcowego zakres jak i ilość produktów i usług dostępnych w sklepie będzie rozszerzana w oparciu o bieżącą produkcję jak i nowe wytworzone elementy i usługi. Proszę wiec uzbroić się w cierpliwość, jeżeli chodzi o dostępne produkty i usługi w sklepie, jak również pragnę poinformować, że w każdym wypadku jesteśmy w stanie wytworzyć dowolny indywidualny produkt czy usługę o oparciu zakres naszej działalności.

Zespół Zienkiewicz.pl oraz mgr. Inż. Marek Zienkiewicz [właściciel]W

Nowe możliwości

Jak wiemy, każdy klient, każde zlecenie i każde zapytanie wnosi do naszej fimy coś nowego, a z tego rodzą nowe kerunki rozwoju. 

Zakup Lasera światłowodowego poszerzył nasze możliwości znakowania laserem o elementy metalowe chromowane plastikowe, jak również inne, gdzie laser CO2 nie był w stanie prawidłowo oznakować elementów bez dodatkowych działań wspomagających.

Decyzja o zakupie nie byłaby możliwa bez bezpośredniego zapytania kontrahenta jak również dostarczenie przez niego próbek do znakowania. Klient nasz Pan, ale Klient z dusza to wtedy dla nas oprócz walorów biznesowych -> czysta przyjemność współpracy.

Nasi Klienci

Dostarczamy medale, puchary i upominki do Klubu Sportowego Zawisza Bydgoszcz, jednego z najbardziej utytułowanych klubów sportowych w kraju.  Kompleks Sportowy Zawisza to jeden z największych i najbardziej funkcjonalnych ośrodków sportowych w Polsce, w którym młodzi bydgoszczanie mają możliwości rozwoju i osiągania sukcesów na arenach krajowych i międzynarodowych. 

Wykonujemy elementy niezbędne przy produkcji najwyższej klasy sprzętu audio i video głównie do najbardziej wymagających użytkowników systemów, zarówno w segmencie HI- END, jak i HI-FI. Produkty marki GigaWatt są doceniane nie tylko w Polsce, gdzie mają już ugruntowaną pozycję, ale również na rynkach zagranicznych, szczególnie na terenie całej Europy, Azji, Ameryki Północnej i Australii.

Znakujemy elementy produkcyjne, dekoracyjne oraz próbki katalogowe, które są wykorzystywanie w procesie produkcyjnym i redystrybucyjnym. Firma Świątek produkuje różnorakie elementy maszyn, konstrukcyjne, silniki w tym również lotnicze w zaawansowanych procesach technologiczno produkcyjnych.

Jesteśmy producentem szyldów, emblematów, elementów informacji wizualnej, upominków niezbędnych w codziennym poruszaniu się i orientacji tak podopiecznych jak wszystkich przebywających w przedszkolu.