Katalogi

Katalogi i wzorce

Poniżej znajdą Państwo katalogi produktów własnych i kooperantów jak również niezbędne wzorniki.

Paleta Kolorów rAL

Kolor jest jednym z najważniejszych elementów wizualnych reklamy. Kolor jest ekspresją wyrazu jaki próbujemy oddać w wykonanym produkcie. Klienci poza podstawowymi kolorami, dzięki poniższemu katalogowi mogą dopasować swoje wyobrażenie do konkretnej możliwości i wybrać dokładnie taki kolor jaki według klienta jest najlepszy, najbardziej ekspresyjny.

W celu ułatwienia podjęcia decyzji odnośnie wyboru koloru poniżej prezentujemy wzornik kolorów RAL.

Paleta Folii oraz kolorów oracal

Kolor jak i właściwości folii są jednym z najważniejszych elementów wizualnych reklamy. Typ folii, jej właściwości warunkują odpowiednia przyczepność i fakturę, która wpływa na wygląd a kolor jako pokrycie w/w faktury jest ekspresją wyrazu jaki próbujemy oddać w wykonanym produkcie. Dostępne katalogi online producenta pozwolą na docelowe wybranie typu folii jak i koloru.

Każdy z rodzajów folii posiada specyficzne właściwości w związku z czym wyboru należy dokonać w oparciu o docelowe medium na którym zostanie naniesiona folia. Przykładowo dla bannerów niezbędne będzie wykonanie dedykowanej reklamy z folii którje przyczepność do banneru jaki elastyczność w zmiennych warunkach atmosferycznych jest gwarantowana przez producenta: ORACAL® 451 Banner Cal

W celu ułatwienia procesu designu oraz podjęcia końcowej decyzji oraodzaju folii producent oprócz wzorników dostarcza gotowe palety kolorów dostosowane do różnych aplikacji graficznych takich jak:
Illustrator, CorelDRAW, Freehand, Unilet